- - - - - -
A+ R A-

Regionalna koszykówka

23 lutego w hali OSiR w Stargardzie odbył się turniej regionalny Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Chłopców. Reprezentacja naszej szkoły, zwycięzcy rozgrywek powiatowych, stanęła do rywalizacji z drużynami ze Stargardu, Koszalina, Reska i Złocieńca by ostatecznie zająć III miejsce. Zwyciężyli koszykarze gospodarzy, którzy wraz z ekipą z Koszalina uzyskali awans do półfinałów wojewódzkich. Podopieczni Marka Skonieczki wystąpili w składzie: Palmowski Jakub, Obara Julian, Kuzio Jakub, Kruk Maciej, Mańko Mateusz, Suślik Wojciech, Wiciński Adrian, Kitowicz Patryk. Gratulacje!

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”