- - - - - -
A+ R A-

Koszykówka dziewcząt i chłopców

15 i 16 lutego Szkoła Podstawowa nr 1 w Wałczu była organizatorem i gospodarzem Powiatowych Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Koszykowej Dziewcząt i Chłopców. W obu turniejach reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce. Triumfatorami w obu kategoriach okazali się gospodarze, którzy wywalczyli awans do rozgrywek regionalnych. Reprezentacja dziewcząt pod okiem Anny Łukaszewicz wystąpiła w skladzie: Nitka Oliwia, Mamzer Nikola, Bratkowska Gabrysia, Szelkowska Weronika, Maślany Julia, Świeboda Amelia, Świeboda Weronika, Ptak Oliwia, Zaleska Julia, Zaleska Kamila. Reprezentacja chłopców prowadzona przez Marka Skonieczkę zagrała w składzie: Kowalik Karol, Iwanicki Krystian, Świerszcz Igor, Gala Aleksander, Topyła Wojciech, Łożecki Jakub, Lisowski Jan, Niewczas Maciej, Witowski Jakub, Kancelarczyk Błażej, Garusiński Wiktor, Redestowicz Michał.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”