- - - - - -
A+ R A-

Wojewódzki finał lekkoatletyczny

12 czerwcaw Goleniowie odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lekkoatletyce. W zawodach wystartowali najlepsi uczniowie z 21 powiatów w konkurencjach lekkoatletycznych. Szkołę Podstawową nr 5 reprezentowało troje uczniów. Matra Sukiennik w pchnięciu kulą zajęła 4 miejsce, Michał Kokowicz w konkursie rzutu dyskiem zajął 5 miejsce i Adrian Wiciński w skoku wzwyż uplasował się na 8 pozycji.Trenerem uczniów jest Anna Kszak - Krzyżanowska.

Leszek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„Jest miły”

Franek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Wie jak rozśmieszać.”

Paweł

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest przyjacielski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest jak Lewandowski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Lubi rozśmieszać.”