- - - - - -
A+ R A-

Złoty medal naszych piłkarek!

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu wywalczyła złoty medal Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt . Nasze piłkarki w tegorocznych rozgrywkach nie pozostawiły złudzeń swoim rówieśniczkom, wygrywając wszystkie spotkania. W finale, który odbył się w Malechowie pokazały mistrzowska formę i zasłużenie odebrały złote medale. Sukces zespołu to wynik ciężkiej pracy na zajęciach klasy sportowej prowadzonych przez trenerów Annę Łukaszewicz i Pawła Geperta. Dodajmy, że nasze dziewczyny rywalizują z powodzeniem na drugoligowym froncie oraz są brązowymi medalistkami Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych z tego roku. Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 5 wystąpiła w składzie: Wizjan Natalia, Sadło Anna, Filipowicz Marta, Chrzanowska Eliza, Sukiennik Marta, Zimoch Sandra, Zabel Zuzanna, Włodarczyk Wiktoria, Guzowska Paula, Odolczyk Martyna, Dziubak Klaudia. Wielkie gratulacje!

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

Paweł

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest przyjacielski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest jak Lewandowski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Lubi rozśmieszać.”