- - - - - -
A+ R A-

IV Integracyjny Turniej Piłkarski

15 października 2018 r. odbył się IV Integracyjny Turniej Piłkarski "Rodzice - Uczniowie - Nauczyciele". Tegoroczna edycja turnieju odbyła się z okazji Dnia Edukacji Narodowej na boisku wielofunkcyjnym przy ZSM nr 2 w Wałczu. Tradycyjnie wszystko odbywało się w miłej i przyjaznej atmosferze, a wyniki tego dnia oczywiście nie były najważniejsze. Pogoda, która tego dnia była znakomita sprawiła, że wszyscy czuli się jak na rodzinnym pikniku i z niecierpliwością czekają na kolejny turniej, który odbędzie się w grudniu.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

Franek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Wie jak rozśmieszać.”

Paweł

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest przyjacielski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest jak Lewandowski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Lubi rozśmieszać.”