- - - - - -
A+ R A-

Wycieczka do Warszawy

Wycieczka do stolicy to nagroda za występ w piłkarskim turnieju PROCAM CUP 2018. Młode piłkarki ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu zwiedziły Muzeum Sportu i Turystyki, podziwiały występy mistrzów ognia oraz Pałac Kultury i Nauki. Drugiego dnia odwiedziły Centrum Nauki Kopernik, następnie traktem królewskim przeszły się do Zamku Królewskiego, zwiedziły Starówkę i na zakończenie pożegnały naszą stolicę wspólnym zdjęciem przy Kolumnie Zygmunta. Organizatorzy wyjazdu bardzo serdecznie dziękują Urzędowi Miasta Wałcz i Szkolnemu Towarzystwu Przyjaciół Dzieci przy Szkole Podstawowej nr 5 w Wałczu za pomoc w organizacji wyjazdu.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

Paweł

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest przyjacielski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest jak Lewandowski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Lubi rozśmieszać.”