- - - - - -
A+ R A-

Grunt to zdrowie!

Zdrowie jest w życiu bardzo ważne, jak nie najważniejsze. Nie od dziś wiadomo, że regularna aktywność fizyczna jest niezbędna dla utrzymania dobrej kondycji. Trenuj i żyj aktywnie! Życie jest za krótkie na leżenie na kanapie! Oczywiście odpoczynek jest bardzo ważny, ale musisz mieć po czym odpoczywać. Większość uczniów z  naszej szkoły lubi ruch. Dobry przykład aktywnej młodzieży to klasa IIIa gimnazjum. Kiedy na lekcji wychowania fizycznego pojawiają  się nietypowe przybory do ćwiczeń, jest sporo dobrej zabawy.

Zachęcamy wszystkich do aktywnego spędzania czasu, do dbania o kondycję fizyczną i zdrowie w każdym wieku! 

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”