- - - - - -
A+ R A-

Koszykarki w finale!

25 marca w Szczecinie odbył się Półfinał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt. Reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu po zwycięstwie w kluczowym meczu z drużyną z Myśliborza i porażce z gospodyniami turnieju, zapewniły sobie historyczny awans do najlepszej czwórki naszego województwa. Wraz z naszymi zawodniczkami awans uzyskały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Szczecinie. Nasza drużyna pod wodzą Pani Anny Łukaszewicz wystąpiła w składzie: Zimoch Sandra, Sukiennik Marta, Dziubak Klaudia, Włodarczyk Wiktoria, Odolczyk Martyna, Szpecht Julia, Lipińska Kaja, Zabel Zuzanna, Ptak Klaudia, Jankowska Wiktoria. Wielkie gratulacje!!!

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”