- - - - - -
A+ R A-

Awans do półfinału!

Euroboisko na Dolnym Mieście gościło drużyny, które zakwalifikowały się do  turnieju Ćwierćfinałowego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt. Reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu rywalizowały z zespołami z Recza, Drawska Pomorskiego i Stargardu. Nasze zawodniczki wygrały zdecydowanie wszystkie mecze i wraz z ekipą ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Stargardzie uzyskały awans do półfinału. Skład naszej drużyny: Dziubak Klaudia, Włodarczyk Wiktoria, Odolczyk Martyna, Szpecht Julia, Lipińska Kaja, Zabel Zuzanna, Zimoch Sandra, Guzowska Paula. Kierownik: Sukiennik Marta. Trenerka Pani Anna Łukaszewicz. Gratulujemy!

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”