- - - - - -
A+ R A-

Kolejny półfinał!

21 maja dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu we wspaniałym stylu wygrały Ćwierćfinał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w piłce nożnej  dziewcząt. Nasze reprezentantki rozegrały 3 spotkania eliminacyjne, pokonując kolejno SP Recz 7:0, SP Resko 3:0 i gospodynie turnieju SP Stargard 2:1. 31 maja będą uczestniczyć w Półfinale Wojewódzkim w Barlinku. Trzymamy kciuki! Reprezentacja naszej szkoły zagrała w składzie: Amelia Rosińska, Kamila Bąba, Dominika Krawczyk, Ewa Trościanko , Zuzanna Wiza, Milena Bednarek , Tosia Kurzak, Jagoda Serafin, Maja Wojczakowska , Blanka Jaźwicka. Trenerem jest Pan Paweł Gepert. Brawo drużyna!

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”