- - - - - -
A+ R A-

Trójbój lekkoatletyczny

24 maja na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu odbył się Powiatowy Trójbój Lekkoatletyczny. Zawody poprzedzone zostały Ceremoniałem Olimpijskim z wniesieniem przez uczniów klas III flagi Polskiego Komitetu Olimpijskiego, odegraniem hymnu i odczytaniem Apelu Olimpijskiego przez Pana Pawła Łakomego, Przewodniczącego Rady Miasta i jednocześnie uczestnika Letnich Igrzysk Olimpijskich w Atlancie i Sydney. Następnie Pani Dyrektor Małgorzata Gałas uroczyście otworzyła zawody, życząc wszystkim uczestnikom zdrowej rywalizacji i jak najlepszych wyników. Zawodnicy rywalizowali w trzech konkurencjach lekkoatletycznych: skoku w dal, rzucie piłeczką palantową i biegu na 60 m.. W klasyfikacji generalnej wśród dziewcząt i chłopców zwyciężyli uczniowie gospodarzy, Szkoły Podstawowej nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu, uzyskując awans do finału wojewódzkiego. Wyróżniono również zawodników, którzy uzyskali najlepsze wyniki indywidualnie, a byli to Marika Kucharz i Patryk Doberstein z SP nr 5. Medale i puchary wręczyła Pani Dyrektor Violetta Kamińska. Skład naszej reprezentacji: Ewa Trościanko, Anastazja Kiwertz, Zosia Wojtalewicz, Ada Kożuch, Maja Filka, Nina Gutowicz, Marika Kucharz, Leon Pacanowski, Patryk Doberstein, Bartek Sasiński, Hubert Kruczyński, Maciej Łopata, Sebastian Łukasik.

Klasyfikacja dziewcząt:
1. SP 5 WAŁCZ
2. SP 1 WAŁCZ
3. SP 4 WAŁCZ

Klasyfikacji chłopców:
1. SP 5 WAŁCZ
2. SP 4 WAŁCZ
3. SP 1 WAŁCZ

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”