- - - - - -
A+ R A-

Biegi Sztafetowe

8 października na Stadionie Miejskim w Wałczu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Rywalizacja toczyła się pomiędzy 10 osobowymi reprezentacjami. Każdy uczestnik sztafety miał do pokonania dystans ok. 850 m.. W rywalizacji uczniów z roczników 2007 i młodszych w kategorii dziewcząt wygrała Szkoła Podstawowa w Mirosławcu, a w kategorii chłopców Szkoła Podstawowa nr 4 w Wałczu. Zmagania uczniów z roczników 2005 i 2006 to wygrana dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Tucznie oraz chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wałczu. Rywalizację wśród szkół ponadpodstawowych zdominowali w obu kategoriach uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Wałczu. Zwycięskie szkoły będą reprezentować nasz powiat w Finale Wojewódzkim, który odbędzie się 23 października w Tychowie. Chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu zajęli 4 miejsc w kategorii młodszej i 5 miejsce w kategorii starszej. Skład reprezentacji naszej szkoły: Sebastian Łukasik, Patryk Doberstein, Leon Pacanowski, Filip Chroł, Maciej Łopata, Hubert Kruczyński, Maciej Woźniak, Julian Wołejko, Adam Romanowski, Piotr Zaremba, Filip Seta, Aleksander Gala, Kajetan Baśladyński, Kancelarczyk Błażej, Redestowicz Michał, Witowski Jakub, Łożecki Jakub, Garusiński Wiktor, Łukasz Skwarna, Mateusz Trojanowski, Zajączkowski Jakub. Opiekunem naszych reprezentantów był Pan Tomasz Kinczel.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”