- - - - - -
A+ R A-

Piątek z hokejem

18 października w naszej szkole gościły reprezentacje Polski w hokeju na trawie. Kadry przebywają obecnie na konsultacjach szkoleniowych w Centralnym Ośrodku Sportu w Wałczu, gdzie przygotowują się do mistrzostw Europy. Trenerami reprezentacji są Panowie Bogusław Kozłowski, Janusz Micał, Łukasz Wojcieszak i Jakub Stranz. Uczniowie naszej szkoły w ramach lekcji wychowania fizycznego uczestniczyli w treningu z zawodniczkami i zawodnikami reprezentacji K-16 i M-16. Na zajęciach dowiedzieli się o charakterystyce tej gry zespołowej, poznali profesjonalny sprzęt hokejowy i ćwiczyli wraz z reprezentantami podstawy techniki. W trakcie zajęć słuchali z zaciekawieniem, byli bardzo zaangażowani w ćwiczeniach a po wyjściu na ich twarzach gościł uśmiech.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”