- - - - - -
A+ R A-

Tymbark 2019

22 października na Euroboisku przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu zostały rozegrane powiatowe eliminacje ogólnopolskiego turnieju " Z Podwórka Na Stadion O Puchar Tymbarku". Uczniowie klas piłkarskich VI d i V d, urodzeni w 2008 roku, pokonując SP w Karsiborze, SP w Gostomi, SP w Strącznie i drugi zespół gospodarzy  zwyciężyli w całych rozgrywkach i będą reprezentować powiat w turnieju wojewódzkim. Podopieczni Andrzeja Czyżaka wystąpili w składzie: Adrian Kijewski, Miłosz Grynkiewicz, Fabian Rychwiński, Jakub Simiński, Marcel Januszkiewicz, Bartosz Żerebiło, Mateusz Markiewicz, Filip Chroł, Maciej Łopata i Hubert Kruczyński. Na co dzień są to zawodnicy klubu MUKS Orzeł 2010 Wałcz. Brawo chłopcy! 

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”