- - - - - -
A+ R A-

Bieg Niepodległości

8 listopada reprezentacja uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami Panem Pawłem Gepertem i Panem Tomaszem Kinczelem oraz najwierniejszym kibicem Panią Dyrektor Violettą Kamińską wzięła udział w biegu z okazji odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wałczu. Trasa biegu wiodła przez Wałecką Aleję Gwiazd. Bieg poprzedzony był wspólną rozgrzewką a na koniec uczestnicy mogli rozgrzać się ciepłym posiłkiem. Naszą szkołę reprezentowali: Igor Świerszcz, Kacper Szymański, Marcel Skrętowicz, Krystian Iwanicki, Kajetan Różański, Adam Zapała, Kacper Wojdyła, Gabriela Bratkowska, Weronika Świeboda, Mateusz Trojanowski, Kajetan Baśladyński, Wiktor Garusiński, Wojciech Piotrowicz, Jan Lisowski, Jakub Witowski, Michał Redestowicz, Michał Skórzewski, Piotr Zaremba, Michał Malicki, Filip Seta, Szymon Hein-Nekres, Olek Gala. 

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”