- - - - - -
A+ R A-

Wielki mecz

11 listopada to ważny dzień dla wszystkich Polaków. To właśnie wtedy obchodzone jest święto odzyskania niepodległości przez nasz kraj. W naszej szkole również się o nim pamięta. Nie tylko w formie apeli, rozmów z uczniami na lekcjach i godzinach wychowawczych, ale także przez sportowe widowisko. Tradycyjnie w hali.rozegrany został Wielki Biało-Czerwony Mecz. Tym razem był to mecz koszykówki pomiędzy reprezentacjami rodziców oraz nauczycieli. Całość poprzedziło wciągnięcie ogromnej biało-czerwonej flagi i odśpiewanie hymnu państwowego. Gospodarz uroczystości, Pani Dyrektor Małgorzata Gałas w słowie skierowanym do wszystkich zgromadzonych, podkreśliła ogromne znaczenie pamięci i świadomości młodych ludzi, o tych którzy za wolną Polskę przelewali krew. Sam mecz dostarczył licznie zgromadzonej młodzieży i ich nauczycielom dużo radości i sportowych wrażeń. Niecodziennie można przecież oglądać swoich rodziców i belfrów na parkiecie. Nie wynik był tego dnia najważniejszy, a uczczenie tego święta oraz integracja społeczności szkolnej. 

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”