- - - - - -
A+ R A-

Mali Olimpijczycy

1 czerwca, jak co roku w naszej szkole z okazji Dnia Dziecka dla uczniów klas I-III odbyły się zabawy sportowe „Mali Olimpijczycy”. W tym roku udział w zabawie wzięły również dzieci z przedszkola terapeutycznego „Piękny umysł”. Głównym celem zabawy jest upowszechnienie zasad olimpijskich, zasad prawdziwej i zdrowej rywalizacji oraz zasady fair play. Uczennice : Jasmina Baraszkiewicz, Julia Borchardt oraz Ola Laskowska, które najszybciej pokonały tor przeszkód otrzymały specjalne nagrody. Dodatkowo na ręce p. Pauliny Piela przekazany został sprzęt sportowy, który urozmaici uczniom klas I-III lekcje wychowania fizycznego. Fundatorem nagród byli : Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 5, Szkolne Koło Towarzystwa Przyjaciół Dzieci działające przy naszej szkole oraz pan Michał Kamczycki z Kancelarii Transportowej JMP. Za wszystkie nagrody bardzo dziękujemy. Szczególne podziękowania składamy na ręce pana Marka Skonieczki za poprowadzenie całej imprezy oraz dla pani Marty Szott oraz pani Łucji Maślany i jej wolontariuszy , bez których nie udałoby się tak sprawnie przeprowadzić całej zabawy.
Organizatorzy : Agata Juszkiewicz i Artur Pieczyrak

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”