- - - - - -
A+ R A-

Doświadczyć sztuki

29 listopada chętni uczniowie z klas: 7a, 8a oraz 8b wzięli udział w pierwszym etapie projektu: „Doświadczyć sztuki”. Jego celem głównym jest kontakt z szeroko pojęta sztuką , nauka jej odbioru oraz kształtowanie wrażliwości estetycznej, a koordynują go nauczycielki języka polskiego- Emilia Bogusz oraz Izabela Dzierża.
Tym razem w ramach projektu uczniowie obejrzeli w Regionalnym Centrum Kultury w Pile spektakl teatralny: „Rozerwane Dusze”, przygotowany przez Wrocławski Teatr In- Art. Poruszał on problemy bliskie każdemu nastolatkowi, wykorzystano w nim audiowizualne środki wyrazu, co sprawiło, że przekaz „trafił” do uczniów i wszyscy zebrani na widowni młodzi ludzie uznali go za ciekawy i emocjonujący.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”