- - - - - -
A+ R A-

Kolorowe i wesołe palmy wielkanocne

Kolorowe i wesołe palmy wielkanocne przyozdobiły naszą szkołę. Uczniowie bardzo się postarali. Wykorzystali wiele materiałów. Brawo również dla rodziców oraz babć i dziadków, którzy pomagali w tej wymagającej, ale efektownej pracy. Zwycięzcami konkursu na najpiękniejszą palmę zostali: w kategorii klas I-III: 1. Barbara Łożecka kl. IIa 2. Ines Mielcarz kl. Ia 3. Tomasz Sokalski kl. Ib . W kategorii kl. IV-VIII : 1. Milan Janiszewski kl. IVb, 2. Matylda Baj kl. IVb 3. Aleksandra Kida kl. VIb. Gratulacje oraz nagrody otrzymali nie tylko zwycięzcy, ale też wyróżnieni tj. 15 uczniów. Wszyscy pozostali dostali upominki. Dziękujemy Wam za udział.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”