- - - - - -
A+ R A-

Miła niespodzianka czyli odwiedziny Janka

   W piątek 3 listopada zawitał do szkoły nasz absolwent, Janek Gawroński. Zrobił nam wszystkim miłą niespodziankę. Dzieci w świetlicy poczęstował słodkościami. Przy wspólnym stole wraz z dziećmi i paniami : Mariolą, Martą i Basią - opowiadał o nowej szkole i internacie, w którym mieszka. Janek odwiedził panią Bożenkę - pielęgniarkę szkolną, która jak zawsze zważyła i zmierzyła go (Janek schudł i urósł). Czas odwiedzin Janka w szkole upłynął w miłej i przyjaznej atmosferze.


Opracowała : Mariola Płotka

Patrycja

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „szczera i zabawna ….” 

Karolina

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „miła i pomocna ….” 

Maja

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „zwariowana i kochana ….” 

Paula

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „pomocna i wyjątkowa ….” 

Zuzia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „inteligentna i ambitna ….”