Miła niespodzianka czyli odwiedziny Janka

W piątek 3 listopada zawitał do szkoły nasz absolwent, Janek Gawroński. Zrobił nam wszystkim miłą niespodziankę. Dzieci w świetlicy poczęstował słodkościami. Przy wspólnym stole wraz z dziećmi i paniami : Mariolą, Martą i Basią - opowiadał o nowej szkole i internacie, w którym mieszka. Janek odwiedził panią Bożenkę - pielęgniarkę szkolną, która jak zawsze zważyła i zmierzyła go (Janek schudł i urósł). Czas odwiedzin Janka w szkole upłynął w miłej i przyjaznej atmosferze.

Opracowała : Mariola Płotka