- - - - - -
A+ R A-

Miła niespodzianka czyli odwiedziny Janka

   W piątek 3 listopada zawitał do szkoły nasz absolwent, Janek Gawroński. Zrobił nam wszystkim miłą niespodziankę. Dzieci w świetlicy poczęstował słodkościami. Przy wspólnym stole wraz z dziećmi i paniami : Mariolą, Martą i Basią - opowiadał o nowej szkole i internacie, w którym mieszka. Janek odwiedził panią Bożenkę - pielęgniarkę szkolną, która jak zawsze zważyła i zmierzyła go (Janek schudł i urósł). Czas odwiedzin Janka w szkole upłynął w miłej i przyjaznej atmosferze.


Opracowała : Mariola Płotka

Leszek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„Jest miły”

Franek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Wie jak rozśmieszać.”

Paweł

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest przyjacielski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest jak Lewandowski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Lubi rozśmieszać.”