- - - - - -
A+ R A-

Miła niespodzianka czyli odwiedziny Janka

   W piątek 3 listopada zawitał do szkoły nasz absolwent, Janek Gawroński. Zrobił nam wszystkim miłą niespodziankę. Dzieci w świetlicy poczęstował słodkościami. Przy wspólnym stole wraz z dziećmi i paniami : Mariolą, Martą i Basią - opowiadał o nowej szkole i internacie, w którym mieszka. Janek odwiedził panią Bożenkę - pielęgniarkę szkolną, która jak zawsze zważyła i zmierzyła go (Janek schudł i urósł). Czas odwiedzin Janka w szkole upłynął w miłej i przyjaznej atmosferze.


Opracowała : Mariola Płotka

Bartek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„Z nim zawsze jest o czym pogadać, ma oryginalne poczucie humoru.”

Dawid

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „D.D. ,,Do tańca i do różańca”, fajowy facet.”

Piotr

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Ma szansę zostać poliglotą.”

Krystian

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Dobry kolega, można na niego liczyć”

Małgorzata

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „Lubi się gimnastykować”