- - - - - -
A+ R A-

Dni Języków Obcych

 

   Tradycją stało się już w naszej szkole organizowanie Dni Języków Obcych. Tegoroczne imprezy rozpoczęły się już we wrześniu, kiedy działało nasze stoisko z łakociami. Główne obchody miały miejsce podczas konkursów zorganizowanych dla wszystkich klas Szkoły Podstawowej nr 5 w dniach 30 i 31 października. Przedstawiciele klas od najmłodszych do najstarszych zmagały się z zadaniami związanymi z językiem i kulturą krajów anglojęzycznych i niemieckojęzycznych. Rywalizacja była zacięta, zabawy i uśmiechu było sporo. Dodatkowo ogłoszony został konkurs na najlepsze przebranie Halloween’owe, który zostanie rozstrzygnięty w tym tygodniu przez jury składającego się z organizatorów Dni Języków Obcych, czyli zespołu nauczycieli języków obcych w składzie: Lidia Trawińska – Radkiewicz, Aleksandra Wnuk, Anna Krekora, Łucja Maślany, Julia Pisarska, Natalia Kujawiak – Fiałkowska, Aleksandra Królak i Bartosz Michalski.
   Dziękujemy za wspólną zabawę! Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców i Towarzystwo Przyjaciół Dzieci za pomoc w organizacji imprezy.

Opracował : Bartosz Michalski

Patrycja

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „szczera i zabawna ….” 

Karolina

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „miła i pomocna ….” 

Maja

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „zwariowana i kochana ….” 

Paula

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „pomocna i wyjątkowa ….” 

Zuzia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „inteligentna i ambitna ….”