- - - - - -
A+ R A-

Klasowe potyczki ortograficzne

   W ramach Tygodnia Świadomości Dysleksji 7 listopada 2017 r. odbyły się VI szkolne zmagania ortograficzne klas III zorganizowane i przeprowadzone przez p. Paulinę Piela i p. Grażynę Szulgę. Uczestniczyły w nich wszystkie zespoły wraz z wychowawcami. Uczniowie rozwiązywali zagadki, rebusy zapisując wyrazy poprawnie pod względem ortograficznym, wykazali się również świetną pamięcią i spostrzegawczością. Opiekunowie również przyczynili się do zdobycia punktów dla drużyn, ponieważ w konkurencji KALAMBURY to oni przedstawiali za pomocą ruchu lub rysunku wyrazy z trudnościami ortograficznymi. Wszyscy bardzo dobrze się bawili, a przy tym sprawdzili swoją czujność ortograficzną. Nie było przegranych i wygranych – każda z klas otrzymała karty ortograficzne ufundowane przez Radę Rodziców.

Opracowała : Paulina Piela

Patrycja

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „szczera i zabawna ….” 

Karolina

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „miła i pomocna ….” 

Maja

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „zwariowana i kochana ….” 

Paula

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „pomocna i wyjątkowa ….” 

Zuzia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „inteligentna i ambitna ….”