- - - - - -
A+ R A-

Zachowaj Trzeźwy Umysł

W ramach tegorocznej kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł" zorganizowany został konkurs literacko-plastyczny "Na skrzydłach przyjaźni" dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. Miło nam poinformować, że wśród wyróżnionych osób, znaleźli się przedstawiciele naszej szkoły : Magdalena Sadlej, Oliwia Rusiecka, Norbert Wolan, Alicja Borchardt, Julia Wiśniewska, Kinga Siedlecka. Gratulujemy!

Patrycja

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „szczera i zabawna ….” 

Karolina

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „miła i pomocna ….” 

Maja

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „zwariowana i kochana ….” 

Paula

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „pomocna i wyjątkowa ….” 

Zuzia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „inteligentna i ambitna ….”