- - - - - -
A+ R A-

Zachowaj Trzeźwy Umysł

W ramach tegorocznej kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł" zorganizowany został konkurs literacko-plastyczny "Na skrzydłach przyjaźni" dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. Miło nam poinformować, że wśród wyróżnionych osób, znaleźli się przedstawiciele naszej szkoły : Magdalena Sadlej, Oliwia Rusiecka, Norbert Wolan, Alicja Borchardt, Julia Wiśniewska, Kinga Siedlecka. Gratulujemy!

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

Franek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Wie jak rozśmieszać.”

Paweł

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest przyjacielski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest jak Lewandowski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Lubi rozśmieszać.”