- - - - - -
A+ R A-

Zachowaj Trzeźwy Umysł

W ramach tegorocznej kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł" zorganizowany został konkurs literacko-plastyczny "Na skrzydłach przyjaźni" dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. Miło nam poinformować, że wśród wyróżnionych osób, znaleźli się przedstawiciele naszej szkoły : Magdalena Sadlej, Oliwia Rusiecka, Norbert Wolan, Alicja Borchardt, Julia Wiśniewska, Kinga Siedlecka. Gratulujemy!

Bartek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„Z nim zawsze jest o czym pogadać, ma oryginalne poczucie humoru.”

Dawid

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „D.D. ,,Do tańca i do różańca”, fajowy facet.”

Piotr

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Ma szansę zostać poliglotą.”

Krystian

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Dobry kolega, można na niego liczyć”

Małgorzata

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „Lubi się gimnastykować”