Wieczór poezji o tolerancji i życzliwości

4 grudnia w Szkole Podstawowej nr 5 odbył się wieczór poetycki pod tytułem "Życzliwość w poezji i prozie", będący kontynuacją obchodzonego w listopadzie Dnia Życzliwości. Rodzice, uczniowie i nauczyciele mieli okazję posłuchać rozmaitych utworów od klasyków poezji, po twórczość młodych ludzi.
W repertuarze znalazły się teksty adresowane do dzieci, a także te trudniejsze, przeznaczone dla starszej młodzieży i dorosłych. Wszystkie recytacje łączyła tematyka związana z szeroko pojętą życzliwością, przyjaźnią, a także miłością. Były porady jak dbać o przyjaciół i znajomych, a także ostrzeżenia i przykłady jak postępować nie należy.

Wieczór poetycki przygotowały panie Irena Prus i Marta Skrzypczak-Wojtanek

Organizatorki składają serdeczne podziękowania rodzicom, nauczycielom i recytatorom za zaangażowanie i poświęcony czas.

Opracowała : Marta Skrzypczak-Wojtanek