- - - - - -
A+ R A-

Pyszne lody na Dzień Dziecka

1 czerwca Ania wraz z mamą i nauczycielką wybrały się na długi spacer. Odwiedziły Bistro Porannik. Okazało się, że - ,,Poranek w PORANNIKU - to super sprawa! Uśmiech na twarzy Pani Asi - wspaniały dzionek zapowiada" (słowa mamy Ani). Pani Asia poczęstowała Anię pyszną wodą z cytryną i miętą - akurat na upały. Po tak miłej obsłudze, pełne uśmiechu i pozytywnego nastawienia, wyruszyłyśmy w drogę powrotną do domu Ani. Julka również spędziła miło czas spacerując ulicami Wałcza. Był również przystanek na pyszne lody i inne niespodzianki.

Opracowała : Mariola Płotka

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”