- - - - - -
A+ R A-

Poznaję świat po angielsku

Wraz z początkiem roku szkolnego ruszyły zajęcia języka angielskiego prowadzone w klasach pierwszych w ramach innowacji "Poznaję świat po angielsku". Uczniowie poćwiczyli przedstawianie się oraz przypomnieli sobie kolory, potańczyli
i obejrzeli eksperyment polegający na łączeniu kolorów podstawowych i tworzeniu nowych. Wszystko to odbyło się
w języku angielskim.
Pomysł innowacji zrodził się w odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zainteresowanie nauką języka angielskiego już od najmłodszych lat. Posługiwanie się językiem daje możliwość swobodnego podróżowania, komunikowania się oraz nawiązywania kontaktów z ludźmi z całego świata, daje także możliwość poznania kultury innych krajów oraz zwiększa szanse na znalezienie atrakcyjnej pracy w przyszłości. Dlatego też istotne jest podnoszenie motywacji do nauki języka angielskiego od najmłodszych lat, promowanie go wśród dzieci a także sprawienie, aby nauka była dla nich przyjemna i efektywna.

Opracowała : Natalia Kujawiak - Fiałkowska

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”