- - - - - -
A+ R A-

Powiatowy tenis stołowy

25 października 2017 roku w Polsko-Niemieckim Centrum Kultury i Sportu w Człopie został rozegrany Powiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców z rocznika 2002-2004 w ramach „Igrzysk Młodzieży Szkolnej”. W obu kategoriach wystartowały 4 drużyny – Szkoła Podstawowa nr 5 z Wałcza, Piecnika, Tuczna i Człopy. Grano systemem każdy z każdym do 3 „dużych” punktów. Cały turniej w kategorii dziewcząt wygrała SP nr 5 z Wałcza i będzie reprezentować nasz powiat na szczeblu regionalnym. W kategorii chłopców wygrali uczniowie SP w Człopie, a nasi reprezentanci zajęli 3 miejsce.

Końcowa kolejność w kategorii dziewcząt:

1. SP nr 5 Wałcz 
2. SP Człopa 
3. SP Tuczno 
4. SP Piecnik

Końcowa kolejność w kategorii chłopców:

1. SP Człopa 
2. SP Tuczno 
3. SP nr 5 Wałcz 
4. SP Piecnik

Drużyna Szkoły Podstawowej nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu, pod okiem Marka Skonieczki, wystartowała w składzie: Marta Sukiennik, Alicja Cieplińska, Klaudia Dziubak, Dawid Dzikowicz, Jakub Cebula i Jakub Czerniewicz. 

Bartek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„Z nim zawsze jest o czym pogadać, ma oryginalne poczucie humoru.”

Dawid

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „D.D. ,,Do tańca i do różańca”, fajowy facet.”

Piotr

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Ma szansę zostać poliglotą.”

Krystian

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Dobry kolega, można na niego liczyć”

Małgorzata

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „Lubi się gimnastykować”