- - - - - -
A+ R A-

Awans koszykarek

15 marca w Szkole Podstawowej nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu odbył się turniej ćwierćfinałowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt. Po zwycięstwie w rozgrywkach powiatowych nasze koszykarki i tym razem okazały się najlepsze. Zwycięstwo i awans do półfinału z pierwszego miejsca dała naszemu zespołowi Martyna Odolczyk, która zdobyła decydujące punkty równo z syreną kończącą mecz z ekipą ze Stargardu. Trzecie miejsce zajęła drużyna z Łobza. Wielkie gratulacje! Skład naszej reprezentacji: Gabriela Bratkowska, Klaudia Dziubak, Sandra Zimoch, Martyna Odolczyk, Paula Guzowska, Klaudia Ptak, Wiktoria Jankowska, Zuzanna Zabel, Julia Szpecht, Wiktoria Włodarczyk, Luiza Czech. Trenerką naszych reprezentantek była Pani Anna Łukaszewicz a mecze sędziowali Pan Paweł Gepert i Pan Marek Skonieczka.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”