- - - - - -
A+ R A-

1/4 Finału Igrzysk

¼ Finału Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Chłopców 19 marca 2019 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu odbył się Ćwierćfinałowy Turniej Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Siatkówce chłopców. W rywalizacji uczestniczyło pięć drużyn z Łobza, Drawska Pomorskiego, Będargowa, Marianowa oraz gospodarz- drużyna z naszej szkoły. Po zwycięstwie w rozgrywkach powiatowych nasi SIATKARZE tym razem również okazali się skuteczni. Ulegając tylko zespołowi z Drawska Pomorskiego zajęli II miejsce w turnieju i awansowali do Wojewódzkiego Półfinału, który zostanie rozegrany już 25 marca 2019 roku w Pyrzycach. Skład naszej reprezentacji: Jakub Sobecki- kapitan zespołu, Jakub Kozakowski, Jakub Kudliński, Jakub Żuber, Patryk Wiese, Bartosz Grzesiak, Maciej Czaszyński, Krystian Sinoradzki. Opiekunem naszej reprezentacji jest Pani Agata Skonieczka. Wielkie gratulacje dla całej drużyny za dobrą grę. Walczymy do końca!!!

Opracowała : Agata Skonieczka

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”