- - - - - -
A+ R A-

Koszykówka 2020

W ostatnim tygodniu przed feriami zimowymi Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu była gospodarzem powiatowych rozgrywek koszykarskich. W minioną środę rywalizowały dziewczęta, które rozegrały turniej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Wystartowały w nim cztery wałeckie podstawówki. Najlepszą okazała się Szkoła Podstawowa nr 1, która wyprzedziła gospodynie, Szkołę Podstawową nr 5 i Szkołę Podstawową nr 2. Tuż za podium uplasowały się reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 4. Nasza reprezentacja pod okiem Pani Anny Łukaszewicz wystąpiła w składzie: Kamila Zaleska,Gabrysia Bratkowska,  Julia Maślany, Weronika Świeboda, Oliwia Nitka, Malwina Karabasz, Monika Wysakowska, Oliwia Araszewska, Natalia Lesiak. W piątek na parkiet wybiegli chłopcy. W tej rywalizacji również zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 1 w Wałczu, wyprzedzając Szkołę Podstawową nr 4. Trzecie miejsce zajęli gospodarze turnieju wyprzedzając Szkołę Podstawową w Różewie. Podopieczni pana Marka Skonieczki wystąpili w składzie: Igor Świerszcz, Krystian Iwanicki, Marcel Skrętowicz, Wojciech Topyła, Rafał Bąba, Adrian Marzec, Aleksander Gala, Mateusz Trojanowski, Jakub Witowski, Kacper Wojtyła, Kajetana Baśladyński. Oba turnieje sędziowali Panowie Paweł Gepert, Marek Skonieczka i Artur Pieczyrak.

 

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”